ako a čo cvičiť?

rozalka Cauko,neúspešná a smutná.
Nemôžeš štátnice brať tragicky. Ja som tiež končila, pritom mám 4 člennú rodinu a ešte sme vychovávali neterku, ktorá bola v tom čase tiež na vysokej škole. To bol 5ty člen rodiny. A musela som si všetko zadeliť, zorganizovať.
Pozri, krátka zostava kalanetiky trvá 15 minút, napzaj nemáš 15 minút času.
Už po 3 ťom cvičení zbadáš na sebe iné držanie tela, dlhšie štíhlejšie svaly, a lepšiu pohyblivosť. Ja som v tom čase nemala čas a ani chuť chodiť do fitka, pretože som sa ustavične zapodievala štátnicami. Ale stačí denne 15 minút a jeden krát do týždňa hodinka.
Takže s chuťou do toho.
A držím palce pro štátniciach. papa

misha:-) a co napriklad kalanetika,strecing????Je to dobre cvicenie? Ak ano, ako je najlepsie si urobit plan s aerobnym cvicenim? Je dobre cvicit aj kazdy den? Alebo kazdy druhy, co potom vychadza styrikrat cvicenia do tyzdna?

Livusa Ja chodim do prace a popritom tiez chodim do skoly (statnice) a tiez nemam vela casu, tak som sa rozhodla chodit vsade peso. Chodim do prace , co je asi hodinka, potom z prace do skoly, co je 40 min, zo skoly domov co je dalsich 40min, cez vikendy k starym rodicom tam a spat asi hodina, taktiez do obchodov, na postu, atd. A nahrala som si otazky na mp3 a pocuvam ich popri chodzi, takze sa aj ucim.
To je moj tip sthumb3 sthumb3

salssa Ak nemáš čas a učíš sa tak zabehni do fitka sadni na stacionárny bicykel a popri tom sa dá aj študovať. A úplne super ak máš možnosť použiť osobný prehrávač. Totiž na chudnutie je výborný aerobny trénining(beh, bicykel, tanec..) ale je velmi dobré aj posilnovanie svalov ( čím viac svalov tým menej tuku) systémom vela opakovaní z ľahkou záťažou. sxsvihx sxsvihx

Ayleen Ziadne cvicenie nie je priamo na chudnutie, ale hocijaky pohyb je plus.

neúspešná a smutná potrebujem rady na nejaké dobré cviky na chudnutie,, alebo keby ste mi vedeli napísať nejaké stránky na internete, lebo sa momentálne učím na štátnice tak nemám moc času hľadať po internete, tak ak máte nejaké stránky hoďte niečo sem, ďakujem veľmi pekne