Ahojte

ivaza zuzka: vitaj, čítaj a nech sa Ti darí.

Blanulik Ahoj Zuzka,
vitaj medzi nami!!! V prvom rade si prečítaj Mirove články, tam zistíš najviac potrebných informácií a potom skús poskladať nejaký jedálniček a hoď ho sem, kočky určite poradia, čo s tým… Keď tak, v téme u MareKiky Očakávam podporu je myslím niekde na 6stej strane pekný jedálniček, tiež som sa tam inšpirovala…
Držím palce, nech sa darí!!!

tini ahojki zuzka, precitaj si hore clanky o chudnuti, v tom zelenom, tam je podrobne vsetko rozpisane o strave, aj zostavovani jedalnicku, aj o mnozstvach.. Zaklad je jest casto, cize 5-6x denne, vela pit, stravu mat zostavenu naozaj zdravo;)), vyvazene ziviny. Je to spociatku veda, ale da sa do toho vniknut. Strava je 80 percent uspechu chudnutia. Ked pridas nejaky sport, alebo aspon chodzu peso, peso po schodoch, hocco, pojde to este lepsie.. Drzim ti palce!

Zuzka56 po prečítaní Vašich príspevkov a obrovských odhodlaní zatočiť s kilami, by som sa k Vám rada pridala. Vyskúšala som už niake diéty a zistila že nefungujú. Rada by som aj ja niečo spravila so svojou postavou meriam 170 cm, a vážim 83 kg. Keďže mám sedavé zamestnanie kilá sa na mňa lepia neuveriteľnou rýchlosťou. Nadišiel čas s tým niečo spraviť. Myslím si ,že sa stravujem relatívne zdravo, ale problém bude asi s porciami, lebo ľúbim jesť a neviem si povedať dosť. Samozrejme, že si dám nejakú sladkosť. Potrebujem poradiť približne aký jedálniček a aké veľké porcie jesť.
Ďakujem