pivo

marcelko22 ja si davam pivko cez vikend iba a vobec mi neroby zle dakedy vypijem aj 6-8 cez vykend a jem normalne a ktomu za mesiac daco som dal 10 kg dole tak urcite neje dobre ho pit ale ja si myslim ze ked clovek je aktivny a je normalne veci pivo mu neuskodi

Marian Miro to kdesi spomína: Na pive je zlé, že alkohol odbúrava zábrany. Problémy prestávajú byť problémami – to je napokon aj dôvod, prečo ľudia pijú. Pre obézneho to znamená, že sa mu oslabí odhodlanie nejesť. Ja sa pivu vyhýbam odkedy som si uvedomil, že som po ňom VŽDY zjedol o čosi viac, než som mal v pláne.

Je to trochu nepríjemné, lebo pivo vie krásne odľahčiť žalúdku, ktorý sa s diétou s vysokým obsahom bielkovín, ktorú nám Miro predpísal, niekedy dosť natrápi. Dá sa však nahradiť vhodnou minerálkou (napríklad Cígeľka je ťažko dostupná a neveľmi chutná, ale pomôže). Istým kompromisom by snáď mohlo byť nealkoholické pivo, ale námietka, že má vysoký glykemický index, zostáva.

Marian

seťo 4 piva = viac ako 1 jedlo pocas chudnutia. Ak by si pila len pivo a nic nejedla, tak by brucho z toho nerastlo, to je jasne. Ale skratka pivo je napoj, ktory obsahuje energiu a navyse ma vysoky glykemicky index (podobne ako napr. kofola a pod.). Zbytocne prijmas energiu vo forme napoja a ochudobnujes sa o normalne mnozstvo jedla, ktore mozes zjest.

stay ja som zase citala ze z piva tie velke brucha pivne nerastu..ze to je iba fám:-) tak som chcela tom verit s:-D s:-D a co mi pmozete est ek pivu povedat? ve dtak max 4 piva a to elen ce zvykend nevadia…ci?? ted apokial budme vsetko dodrziavat ..jest kazde tri hodinepravidelne..a pocitat si tie Kj..ale cez vykend si nejake tiepivka doprajem..bude to hrozne??

seťo Vies preco sa velke brucha volaju "pivne"? Nie len tak pre nic za nic. Pivo ma vysoky GI a sposobuje priberanie, idealne je vyhnut sa mu uplne.

stay tak nikto mi nevie s pivom poradit??

stay aky mat enazor na PIVO? moze sa? moze sa aspon cez vykendy? ked uz nie kazdy den a proste ze akuulohu zohrava v chudnuti pivo..co je proste pivo zac:)