zranenie

HaLuZaQ matuska11 : boli ta to stale ? alebo je to bolest iba pri urcitom pohybe ? Ono kebyze to je riadne natiahnuty sval, alebo nejake slachy, nemal by to byt az tak velky problem. Pri takomto zraneni sa doporucuje vynechat posilovanie, natierat to miesto. Ale ked to mas permanentnu bolest, a dost intenzivnu, nevahaj a chod ku lekarovi.

ajama matuska: fúha chrbát je veľmi citlivý na zranenia a pripomenie ti to aj o pár rokov. Fakt – tini ti dobre radí choď ku lekárovi – čo ak je to vyskočená platnička

apolenka matuska11: tini má pravdu. Nabehni k lekárovi hneď zajtra. To môže prerásť do vážnych problémov. V chrbtici je niečo okolo tisíc nervových zakončení. Možno som množstvo aj riadne ubrala. Hádam nechceš ochrnúť, alebo niečo podobné zlé. S tým nie je žiadna sranda. Možno bude treba nejaké lieky, infúzie, alebo neviem čo.

tini matuska, ja by som na Tvojom mieste nabehla k ortopedovi a s nim sa poradila. Je to vazna vec.. Patri do ruk lekara.

matuska11 caute potrebovala by som pomoct mam zraneny chrbat stalo sa mi to v posilovni pri silovom treningu – vzpieracke cvičenia nadhod vaha cinky ma prehla dozadu a ja som si zranila spodnu časť chrbta. bola som aj na masaži ale zatial necitim žiadne zlepšenie. za rady vopred dakujem