pomôžte :)

januliq_271 a ked si sa pýtala tak wážim nejako 74 a meriam 168cm ja cvičim bud zumbu alebo som wo fitku alebo na treningu čiže pohybu mam dosť niekedy až moc…..
a koolko chcem schudnnut? asi ta na 60chcem toby mi staciloaby som bola najstastnejsi clowek asi keby sa mi to podarí

januliq_271 ok teda jaa budem este dnees čiitaať anieco vymyslím
aj ked ja už to mam asi wšetko prečitane…
leen za par dni musim začať nejak cem aby som vypadala na wianoce tip top aspon peknu predstawu mam ) he….
no najhorsie bude pre mna asi prawidelne jest lebo ja toproste nestíham ach…..
ale musim saposnažiť

tini januliq, hlavne klidek. uspech chudnutia nezavisi od toho, ako rychlo nasadis hociaky jedalnicek. Musis si hlavne vyratat v BMI, kolko by si mala jest. Pochopit suvislost, pochopit, co asi Tvoje telo potrebuje, ake ziviny, kolko, a potom si na svoju chut prisposobit jedla. Neponahlaj sa s tym tak. isto si nepribrala zo dna na den, ani zo dna na den nemusis schudnut. Citaj pekne clanocky. je velmi dolezite, aby si si ich presla.

januliq_271 a chcem sa este spýtaťže možem začat najprv m http://www.chudnutie-ako.sk/jedalnicek- … -pondelok/ m s týmto jedálnickom nie?

januliq_271 janulik, no fakt ze jedalnicek potrebujes.. ale musis si ho sama vytvorit!! precitaj si podrobne clanky o chudnuti, aj ked Ti to bude trvat tyzden alebo kolko, mas tam vsetko o chudnuti, aj o jedalnickoch.. musis rozumiet, ako to funguje.. zaklad je vsak jest pravidelne, to ako sa stravujes je velmi zle, je to malo, nepravidelne, skor na priberanie ako na chudnutie, aj ked dokopy zjes malo.. Tebe nepomoze posluchat nejaky jedalnicek.. skus sa zacitatt, pochopis..
[

ahoj
jej dakuje že aspon niekto odpisal
hej musím si toprečítať a nieco zastavím chcela som aj 90dňovudietudržať ale nebudem budem pekne pravidelne jest ale nie moc veľa sa hýbať a bude to fajn hádam mám nejakých72 kil..a chcem aspon 60 kg ..a bude to priam skvelé
lebo ja už mávam zo seba depky…alen pred zrkadlom som

tini janulik, no fakt ze jedalnicek potrebujes.. ale musis si ho sama vytvorit!! precitaj si podrobne clanky o chudnuti, aj ked Ti to bude trvat tyzden alebo kolko, mas tam vsetko o chudnuti, aj o jedalnickoch.. musis rozumiet, ako to funguje.. zaklad je vsak jest pravidelne, to ako sa stravujes je velmi zle, je to malo, nepravidelne, skor na priberanie ako na chudnutie, aj ked dokopy zjes malo.. Tebe nepomoze posluchat nejaky jedalnicek.. skus sa zacitatt, pochopis..
[

januliq_271 Ludia poomôžte mi prosím…….
ja už neviem čo mám jesť a čo nie…..
mne sa zdá že aj s vody priberiem…a ja niekedy jem až moc málo…lebo idem do školy nestiham raňajky lebo kým sa ja zobudim umyjem ožehlim wlasy namalujem ledva stiham autobuss …a potom v škole tiež moc nestíham lebo behám kade tade….prídem domov naobedujem sa…a nic nejem…vecer cvicim alebo chodievam na zumbu.
jaa potrebujem proste nejaký jedálniček asi čo mam presne jest a kedy…to mi stači ja posluchnem …pohyb a take veci mi nerobí problem oto pokoj..len to jedenie prosím poradte mi nejaký jedálniček a co mamrobit lebo ja chcem schudnut nejako 15 kil…:/…amaať fajn postavu a nemať boky