DMAE

Miro Vesely evickaaa: ja to chodím kupovať priamo do Tachyon Technology pharm. Ak tam pôjdeš, pozrdrav ich odo mňa, vedúci (alebo asi majiteľ), taký príjemný človek s fúzami sa vyzná, možno ti poradí aj iné veci. Vančurova 1, 831 01 Bratislava, alebo na webe m http://www.multivitamins.sk/ m najlepšie ceny majú oni.

Miro Vesely Jasné v pohode.

Miro Vesely Pokiaľ viem, mení sa legislatíva a maximálna povolená dávka bude 150 miligramov na tabletku. Tuším to súvisí s EU. V zásade je dávkovanie individuálne, niekomu stačí pár miligramov, napríklad v Geriavite je tuším 24 mg. DMAE sa aj kumuluje, takže časom stačí menšia dávka, ako na začiatku. A zas v záťaži sa zas dá ísť vyššie. V predajni multivitamin je aj poradňa, poznám tam toho človeka, vie poradiť, kľudne tam napíš, alebo brnkni. že pozdravujem s:-) s:-) Majú tam celkom dobrý produkt tuším ultrakomplet, alebo ako sa volá je v tom 100 mg DMAE a kopa iných látok.

Tip na multivitamíny úplne naslepo ti dá len idiot, alebo niekto, kto chce ich chce za každú cenu predať.

Nedá sa radiť naslepo. Záleží na zdravotnom stave, veku, druhu stravovania. Zbytočne nič neužívaj, srandy ako DMAE ťa môžu zaujímať až keď sa vek dostáva ku štyridsiatke.

V prvom rade sa snaž pokryť všetko prirodzenou cestou. Ak si starší človek, potom sú doplnky často riešením, ktoré zlepší kvalitu života, ale nedá sa to paušalizovať. Pri ich výbre by aj tak potom mal byť odborník. Nevhodné kombinácie by mohli aj ublížiť.