Stres a chudnutie

haslerka jajaj stres, ja ked som v strese alebo niecom podobnom dokazem zjest vsetko co vidim a som schopna ist kvoli tomu si nakupit, aby som mohla pokracovat….

uprimne zavidim ludom, ktory ked su v strese, sklamani a pod. nejedia… ja fakt vtedy zjem aj slona….

Tess Mne dakedy davno, ked som bola slobodna a bezdetna a prudko nahanajuca karieru…pomahla cigareta proti stresu. Samozrejme, tu nikoho nechcem navadzat na fajcenie. Bolo to par minut, ked som si stihla v hlave prehodnotit, co sa vlastne deje a aky postoj k tomu zaujmem. Mozno by mi bol stacil aj ten napoj (bez cigarety). Ked nebola cigareta, tak som sa tlacila nejakymi sladkymi tycinkami. Zrusila som cigarety aj sladke tycinky.
Teraz, ked som mama a zacinaju ma chytat velke nervy – to asi ani nie je stres, ale hysteria- tak si zacnem spievat. Spievam priserne, tak sa na tom vsetci smeju (najviac asi tato, malej sa to paci) a za chvilu sa smejem aj ja.

Shaddam Raz keď ma nechala frajerka, tak som si naordinoval “antistresovú diétu” – koláčiky. Jedno aké, hlavne, že veľa. Skutočne to funguje (ako píše aj Miro vo svojej knihe), s plným brucho sa svet nezdá až taký strašný.

Myslím, že najlepšie je nájsť si inú “barličku” – mlátiť do boxerského vreca, pomojkať sa s niekým, zahrať sa na počítači, čokoľvek “nekalorické” .