Nedostatok slnka

morho Tak mi prave prisla lampa Verilux HappyLite z nemecka (cez ebay), cena aj s postovnym 3914 SK (99+15 euro), co je polovica oproti slovenskemu distributorovi (k tomu sa ani nebudem vyjadrovat). Skusenosti s pouzivanim popisem neskor ked to budem mat doma nejaku dobu.

blažena Pridávam sa k Anke, tieto ponuky sú obyčajne len reklamami, ťahajúcimi z ľudí peniažky. Slniečko bude svietiť aj v zime a podľa mňa sme na takéto množstvo slnka navyknutí. Ale tú Afriku by som si tiež dala povedať…

anna lenka: za tú cenu si radšej vyjdi za slnkom do Afriky a máš to aj s pieskom aj s morom aj s all inclusive vo všeobecnosti ja na takéto zaručené a že vraj lacné výrobky osobne nedám, za rok zistím že to isté predávajú na trhu za päťsto. Zakaždým sa nás pokúšajú nejako takto dostať. Takže ja ti prajem hlavne to slniečko v duši, pomôže, rozohreje a nič za to neplatíš. Posielam ti ho

morho Ja mam 29. Neviem aku cenu pocula suseda, slovensky distributor uvadza 7620,- SK co je teda riadna palka. Navyse sa to tu asi nikde neda vidiet nazivo, bioobchody to vedia objednat ale nedrzia to pochopitelne skladom. Ale v cechach by to mohli mat v predajni, planujem sa na to skocit pozriet ked pojdem najblizsie do Prahy.

morho Tak je zase po lete. Neviem ako ste na tom vy, mna v zime zvykne chytat dlhodoba unava a apatia, a to sa potom cloveku nechce ani cvicit ani cistit zeleninu. Existuju specialne lampy a simulatory slnecneho svetla (na Slovensku som objavil Verilux HappyLite) ktore maju pomoct organizmu rano nastartovat, akurat je to drahe, tak ma zaujima ci s tym mate niekto skusenosti?