Som tu nová a potrebujem pomôcť

tini haha, mirda, a co hovoris na mlandrave telo v 35ke? ))) veruze s uz konecne dopriem k serioznemu cviceniu, dufam,ze to bude mat efekt;) Len najst system, resp. pravidelnost.

Dora Cicuška, tiež si myslím, že v Tvojom veku je dôležitý hlavne pohyb: Ak si z väčšieho mesta, volila by som na Tvojom mieste radšej niečo skupinové /mne sa na formovanie tela osvedčil body building/. Skupina, iné ženy či dievčatá, Ťa ťahajú a motivujú. Aspoň mne sa doma cvičí veľmi zle.
Držím palčeky, aby si dosiahla stav spokojnosti so svojim telom. Myslím, že k tomu netreba svoje telo porovnávať s telami celebrít. Telo je istotne dôležité, ale myseľj je oveľa dôležitejšia. A spokojnosť mysle sa odráža v tvári, v celom tele.

Myslím, že ak budeš dodržiavať zásady stravovania, ktoré sú hore v zelenom šuflíčku, ak to spojíš s pravidelným cvičením, budeš o pár týždňov, či mesiacov spokojná…

Držím palčeky

cicuskaDv ďakujem za odpoveď,ani nevieš ako si mi pomohla:-))Mám doma veľa Dvd na cvičenie,niekedy až neviem,ktoré skúsiť.Skúsim začať spevnovať.

mirda V tomto veku som ja kedysi schudla na 54kg zo 76 a keď som sa videla v zrkadle, bola som na seba velice náročná, zdalo sa mi že mám mľandravé telo. Začala som cvičiť také airobno-posilovacie cvičenia z telky, dnes sú všelijaké DVD. Stačilo 20 minút denne a postava sa veľmi rýchlo až bombovo zmenila, Pevná, paráda. Môj starý si fotil moje perfektné nohy. Ver v tomto veku nie je problém, ovisnutá koža nie je, len sa to dá vylepšiť a človeka to baví. Čau a ver, tvoj vek je výhoda, pre nás čo ideme do 50, je to ťažšie.
Mir

cicuskaDv Mám 22.

mirda Koľko máš rokov ? to je dosť podstatné. Keď odpovieš, môžem dať rady.
Mirda

cicuskaDv Ďakujem veľmi pekne za vaše rady.Mirda asi máš pravdu,že môj pohlad na seba je skreslený..dlho som si neuvedomovala,že som schudla a nechcela som veriť ľuďom,ktorí mi to hovorili.Nemyslím,že chcem schudnúť na váhe skôr spevniť,lebo mi mám dosť ochabnuté telo.

mirda Ospravedlňujem sa Cicuška, nejako som zle videla a je to 63 a nie 53, to veľký rozdiel. Ale váhu máš skvelú, takže to prvé platí, cielené posilňovanie.
Čau

janica cicuska…skus sa zamerat na cvicenie,nejaky aerobic…alebo korcule ci bicykel…alebo si vybehni niekde do hor…

mirda Cicuska, každý máme iný druh postavy, ja som pri 165cm a váhe 58 úplne vychrtlá. Napriek tomu mám pocit, že tvoj pohľad na seba je pokrivený. Len tak pre zaujímavosť som ti vyrátala BMI pri 53kg, no hrôza vyšlo 19. Pri 58 20,7, spodok optima. Neviem či kôli nejakej malej falde, ktorú možno vidíš len ty, sa oplatí zničiť život aj zdravie. S kým sa porovnávaš? S tými hnusnými modelkami, čo sa na nich normálni chlapy smejú? Nechcem moralizovať ani ťa raniť. Ale ak máš náhodou fakt nejaký kozmetický problém, spýtaj sa odborníka na cvičenie a ak nepomôže ani to , možno nejaká kozmetická chirurgia. Aj keď ja by som si to nikdy nedala. Ale v tvojom prípade je to lepšie ako podvýživa. Na druhej strane by ťa asi každý slušný chirurg hnal, lebo ako si myslím si veľmi štíhla.
Drž sa a nenič si čo si dosiahla. Nikto nie se dokonalý.

cicuskaDv Ahojte.Som tu nová,síce som už dnes jednu tému založila ,ale chcem začať pekne odznova. Mám 167cm, 58kg a pred 4 mesiacmi som vážila 63kg.Bohužiaľ už asi vyše mesiaca sa mi nepodarilo schudnúť ani kilo.Párkrát som síce poľavila aj v strave aj v cvičení,ale už som to napravila.Prosím vás poraďte ako ďalej aj so stravou aj s cvičením.Vaše fórum sledujem už dlhšie a som milo prekvapená vaším prístupom a výsledkami. sxmusclex sxmusclex