trápenie

Kris216 ďakujem veľmi pekne, tak si držme palce navzájom, keď sa to pohne, sa ozvi

sonjacko ďakujem veľmi pekne za radu, skúsim to, len sa bojím že začnem priberať, vieš ja mám panický strach z priberania . . .

Ja mam momentalne ten isty problem tak pekne to islo dolu a zrazu sup vobec sa to nehybe.
No kocky co poradili skusim aj ja
Tak ty drzim palceky aby sa to pohlo a aj sebe drzim

Kris216 ďakujem veľmi pekne za radu, skúsim to, len sa bojím že začnem priberať, vieš ja mám panický strach z priberania . . .

apolenka Kris216: neviem, na akom príjme ideš. Ale zrejme na nízkom. Pri toľkom cvičení musíš navýšiť aj príjem. Určite si už telo žiada viac KJ prijať. Príjem sa navyšuje tak, že vždy po týždni pridáš o 500 KJ, prípadne pridaj len 400 KJ. A potom ďalší týždeň ak budeš chudnúť znova. Preto už telo nechce spolupracovať, lebo mu berieš energiu a nedodávaš. Neboj sa navýšenia. Veľa ľudkom to práve tu na fore pomohlo.

Vlčica Ahoj,
pri chudnutí sa stáva, že organizmus po nejakom čase prestane reagovať. Skrátka si zvykol na príjem aj výdaj. Opäť naštartovať na reakciu by si ho mohla napr. zmenenou/doplnením pohybových aktivít, alebo nejakými zmenami v jedálníčku; pridať nové potraviny. Skús a uvidíš. Alebo na pár dní navýšiť príjem o nejakých 400 Kj a potom opäť znížiť na pôvodný príjem.
A akú máš výšku? Možno už nepotrebuješ chudnúť, a organizmus je s touto váhou spokojný a nechce pustiť ďalší tuk
Držím palce!

Kris216 Zdravím všetkých, čo sa zdravo stravujú. Chcela by som Vás poprosiť o radu. Už hádam aj mesiac, dva sa trápi na váhe okolo 63 kg. A nie sa to pohnúť dole. Nechce sa tomu ísť zo mňa dolu. Má niekto alebo mal podobný problém? Čo mám robiť, veď už sama neviem ako sa pohnúť. Cvičím 5-6krát týždenne. Jem 5 krát za deň. Schudla som pomocou tejto stránky a Mirových kníh od 11/2008 zo 72 kg na šťastných 63 a ďalej už nejde.