Nová Suzzanes

betina1984 Suzzanes, vitaj na fóre a nech sa ti darí. To nie je až také strašné. Ja mám tiež 166 cm a keď som sa vydávala, mala som presne toľko kg, čo máš teraz ty a nevyzerala som až tak strašne. Keď som išla rodiť, som mala 94 kg, to je blééééé. Ale už som sa tých strašných kg zbavila… Držím palčeky, nech sa ti darí…

Monika16 Suzzanes vitaj medzi nami a nech sa ti dari.Ked chces chod do temy som novacik od veroniky a precitaj si moje prispevky.Tiez som zacinala chudnut zo 73 kil a meriam 165 a ked sa chce ide vsetko.

ivaza suzzanes: 7 kilov za tri mesiace sa dá aj pri takých menších kilách, ako máš Ty, len musíš pre to niwčo urobiť. Preštudovať si články o chudnutí v zelenom okienku a dodržiavať pravidlá. Je to úplne jednoduché. Tak sa drž.

Eagle Suzzanes, nielen ze je realne do leta schudnut 7 kg, ale je to realne aj udrzat. Ak to vsak budes chciet Ty. A zapamataj si… ak prestanes chciet, hmotnost Ti pojde naspat hore.

Suzzanes Ahojte
Konečne som sa dopátral k tomu ako tu mám nap. príspevok. Iba v skrate niečo o mne, som tu úplne nová, ešte sa tu neviem poriadne orientovať, ale čo je podstatné je, že chcem schudnúť. Verím, že mi virtuálne v tom pomôžete. Lebo ja som sa nejako rozpapkala a moja váha je momentálne 73 kg ( blééé) čo je môj doterajší rekord, pritom mám len 23 rokov . A pri výške 166 si viete predstavit ako vyzerám Chcem to do leta dat na 60 kg, je to reálne?