Stretnutia tých čo schudli

Miro Vesely Je sloboda, nechcem všetko vyhlasovať ja

haslerka no zavidim vam :O)) takze kedy dalsie??

Miro Vesely Fotka zo stretnutia je tu: m http://www.chudnutie-ako.sk/dieta/stret … 5-2005.php m

Miro Vesely A o veľa si prišla, bolo veľmi príjemne. Až o pol ôsmej sme zistili, že sme všetci hladní a rozišli sme sa. Futka pribudne, keď (ak) ju všetci, čo sú na nej, odsúhlasia.

haslerka moje nervy ja som na to zabudla, :O(, rano sme neskoro vstali, potom sme boli na nakupoch a zacali sme oskrabavat strop v kupelni a teraz som zapla komp, ze co nove a skoro ma slahlo, ved sme sa mali stretnut… ach ja blbec….

Miro Vesely Veď nevadí. Ja dôjdem, enlil tiež písal, že áno. Budeme postávať pred Kriváňom a potom prejdeme asi do niektorej blízkej kaviarne.

Tess Ahojte….tak ja zase nebudem stretnuta s:-( s:-( ((((( ….mame povinnosti….

haslerka zapisujem do kalendara…. takze na 80% prideme traja :O), priklanam sa k nefajciarskemu prostrediu… Tess aj ja zoberem krpca, je sice starsia od tvojej ale mozno si najdu nieco spolocne ;O))

Miro Vesely My sme hodinu postávali a potom sme šli do nejakej kaviarne Au café, alebo tak nejak. Budova viditeľná z tej lode. Ak bude pekne, možno budeme von. Ja tiež nechcem nasiaknuť

Tess Ahojte ;o)
Zrovna som citala, ze to stretko v PEzinku bolo zrusene, hmmm, tak mi je menej luto, ze sme nemohli prist (dcerka mala vysoke horucky), ked sa mi podarilo nahovorit aj manzela.
Tak tuto sobotu by sme snad mohli dorazit v ramci poobednajsej vychadzky s dcerkou, este je mala, envydrzi bez mamy a aj tak ju nemame komu dat postrazit. Na tej lodi sa sedi vonku??? Nechcela by som sediet v nejakom zafajcenom prostredi.
Miro – murovanou kaviarnou si myslel ten Lieberfinger (ci ako sa to pise?)???

Monika Priatelia,
tesim sa na nase stretnutie , urcite pridem!
Zelam vsetkym pekny, slnecny a hlavne prijemny den…… s:-) s:-)

Miro Vesely Vyhlasujem stretnutie na budúcu sobotu pri Dunaji o 15.00 hod. Najskôr skúsime ísť do reštaurácie v lodi Kriváň, ak by bola svadba, skončíme v neďalekej murovanej kaviarni. Kto príde?