1.4. bolo….

Miro Vesely Pezinok je už jasný, stačí dať termín. Zakladám na to nový thread.

Eva Trochu oneskorene, ale predsa: Bolo vážne fajn, dúfam, že som nenudila svojimi radami. Opäť som “nasala” pozitívnu energiu na ďalšie pokračovanie. Momentálne mám -27 a ľudia, počúvajte: IDE TO ÚPLNE JEDNODUCHO!! Teším sa na ďalšie stretko, verím teda, že sa zadarí v Pezinku. Nie, nebojte sa, nemá to nič spojené s našou známou liečebňou…

Touto cestou chcem tiež povzbudiť všetkých, ktorí sa nevedia odhodlať na stretko – príďte!
Určite Vám to pomôže začať, alebo Vás to povzbudí k pokračovaniu.

Pozdravujem Líviu, Hašlerku, bbfh a samozrejme Mira! Osobitne pozdravujem pani V., ktorá mi bola veľmi sympatická. Toho, kto vie, o koho ide, prosím, aby pozdrav odovzdal s:-) s:-) ))))

bbfh Konecne som sa dostal ku kompu. Bolo dobre – prijemne posedenie s prijemnymi ludmi. Aspon mne sa pacilo, hoci som prisiel dost neskoro. Tesim sa na dalsie stretnutie, na kt. sa uz budem snazi prist vcas a ready.

Miro Vesely To sa ťažko píše, ako bolo. Proste sme posedeli, príjemne podebatovali.

miropp Možno, ak by bolo niekde mimo Blavy – Pezinok ? – a bude vyhovovať termín, prišiel by som, aj keď to mám dosť ďaleko.

haluzka Aháá problém so smajlíkom bude asi v Mozille.. pretože v mojom príspevku nevidím ten fialový tešiaci vyskakujúci smajlík, ale toto “:-X) smiech” alt=”:-X) smiech” src=”smileys/smiley12.gif ”

Nech žije registrácia, aby som mohla po sebe hlúposti zmazávať s8-) s8-)

Miro Vesely ivet: tentokrát som nefotil. nejak sa to nehodilo…

halúzka veď sa nič nestalo s tým smajlom.

haslerka wau, super ) tak sa uz teraz tesim

Miro Vesely Aj ja som sa dobre cítil a najbližšie stretnutie asi robíme v Pezinku. Zrejme nejaký malý výlet spojený s opekaním tofu, alebo slaniny.

haslerka takze ja chcem podakovat Mirovi, jeho manzelke a mamine, Eve, bbfh za prijemny vecer. :O) Vsetci su fakt super a dobre sme podebatovali na temu slanina, spekacky, oskvarky, slahacka, granko…. :O), ale aj ako travia pavuky :O) . No aby ste si nemysleli, ze to bolo len o jedle, tak to zdaleka nie. Bol to prijemny vecer a tesim sa na dalsie stretnutie……

takze vdaka za povzbudenie…… O-!-O