Body Forming

pinzetka ahoj:)
som tu prvy krat, dost ze dobra stranka tak som sa hned zaregistrovala:)
co sa tyka tocenia hlavy tak to moze byt nedostatocny pitny rezim a taktiez aj strava…aj mne sa toci hlava vzdy ked robim nejaku aktivitu viac nez par minut a musim mat niekolko oddychov inak by som tam odkvecla
u mna to je spojene so stravou, neprijimam tolko kolko by som mala a z toho dovodu nastava aj tocenie hlavy
niesi hladna ked cvicis?

Ayleen Tak najprv si daj do poriadku pitný režim, min. 3l denne. Čistej vody, neperlivej minerálky, čaju. Ak piješ kávu, cvičíš, tak aj viac.

A môže to súvosieť aj s jedálničkom. Ješ?

timi Zkle mi je tak že začnem vidieť obláčiky pred očami a dojde mi tak na odpadnutie, ako keby ma prestávali poslúchať nohy. S mojim pitným režimom je to slabota vypijem tak max 1l aj to je výkon. To 3x pitie znamená že počas cvičenia pijem tri krát. Tlak fuha dlho som si nemerala takže to bohužiaľ neviem ale pred pol rokom som mala v pohode ale potom bola doba kedy bol desne vysoký ale momentálne netuším.

Ayleen Málo info. Ako ti je zle? Točí sa ti hlava, je ti slabo? Môže to byť hypoglykémia.
Akú máš stravu, tlak? Čo to znamená pijem 3x? Čo piješ, koľko dl, ako je to s pitným režimom počas dňa?

timi Potrebovala by som takú menšiu radu.
Začala som chodiť na Body Forming pre začiatočníkov prvá hodina bola zaberák ale bolo fajn. NA 2-3 hodine mi vždy po 45 min. ostane zle tak na odpadnutie na 5 min. si sadnem a potom cvičím znova potom to už ide. Neviete mi niekto poradiť ako sa vyhnúť týmto stavom? Je mi to nepríjemné aj kvôli mne aj ľuďom okolo mňa. Mám len 21 rokov takže vo veku to asi nieje voľakedy si som hrala aj volejbal aktívne tak to mu nerozumiem. JE možné že si telo musí zvyknúť? Ako dlho to bude trvať tieto stavy? (Cvičiť chodím raz do týždňa vždy v stredu, počas cvičenia pijem 3x )