poradte mi :)

Nia Mrvka, aspoň si nazrela do článkov, ktoré tu máme?
Pretože ak áno, už by si mohla vedieť, že papať sa má minimálne 5x denne. Chudnúci aj 6x.
Základom je čo vlastne vkladáš do úst. Jedlo by si mala brať ako "rituál". Chvíľku si pre seba nájsť a vedieť, že dávaš organizmu to, čo potrebuje. A nie blivajzy, ktoré nám núkajú v obchodoch. Všetko je to zhrnuté, opakujem opäť, v zelenom políčku.
Môžem sa spýtať, koľko máš rokov? Prepáč, viem, že je to proti bontónu. Ak nechceš, neodpovedaj.
Pomohli by ale, aspoň Tvoje miery. Výška, váha. Príp. obvod pása. To je základ.
Inak to s tým tropickým ovocím sú len bludy. Nemôžem povedať, že čisté. To určite nie, pretože uznávam – nie som v tejto brandži dostatočne angažovaná, ale základom je zdravá strava a pohyb. To jediné Ti zrýchli metabolizmus a naštartuje spalovanie tukových zásob. Ovocko je fajn, ale nemá sa jesť samotné. Vždy s nejakým pomalým sacháčom a bielkovinou. Takže v podstate robíš chybu. Z nášho hľadiska.
Jedine po cvičení sa pripúšťa na doplnenie cukru do krvy, aby organizmuz mal z čoho načerpať. Neboj sa, i keď to vyzerá strašidelne, nie je to veda. Len to treba správne pochopiť.
Držim palce! A nezabudni, čítaj!

mrkvaa7 Tak sladke nejem … a sladku wodu tiez ne .. snazim sa ranajkovat obedovat aj
weceriat .. ale tak je to take cudne musim si zostavit jedalnicek…. a jem pomarance grwpfruity lebo som pocula ze grepfruit spaluje tuky a ze je welmi ucinny pri chudnuti

tini mrkva, aku mas vahu, vysku, vek a obvod pasma? Ked tieto udaje nahodis do BMI tabulky, a aku mas zataz (lahku strednu atd), tak ti to vyhodi, kolko by si mala jest. Doteraz si ako jedavala?

mrkvaa7 ja som to citala..ale tam pise ze 6000Kj potom 7000 a daco aj 5000 ta newem kolko wlasne ?

kajka45 mrkva : vtaj medzi nami a naštuduj si hlavne články v zelenom políčku. Tini ti radí dobre sxstrechx sxstrechx nech sa ti darí sxsvihx sxsvihx sxmrkvax sxmrkvax

tini mrkva, precitaj si clanky o chudnuti, najdes tam odpoved, obsiahlejsiu ako cislo..

Piopio Prepáč, mrkef, ale tvoja z tvojej otázky je jasné, že si si nedal žiadnu námahu, aby si si to zistil sám. Možno, keby si sem vycapil fotku, tak by ti niekto aj vedel poradiť, ale z ignorácie tvojho príspevku ostatnými je jasné, že tu niet rady.

mrkvaa7 Ludia kolko mám zjest na den KJ aby sa ukazal wysledok aj ked cviciim sxsvihx sxsvihx